Listwy sufitowe – sztukateria dekoracyjna w nowym wydaniu

Prezentując swój wymarzony dom lub mieszkanie przyjaciołom, rodzinie, szczycicie się jego wyposażeniem, układem,  designem. Cieszy Was piękny widok, duża przestrzeń, lokalizacja, że masz blisko do sklepu i do pracy. Czujecie się dowartościowani i cieszy Was każda minuta spędzona w miejscu gdzie czujecie się komfortowo i bezpiecznie ?

Tak to wszystko prawda i trzeba się z tym zgodzić, iż są to bardzo istotne czynniki.

Lecz pamiętajmy najważniejsze w tym wszystkim to, abyśmy my to poczuli bez względu na opinie rodziny czy przyjaciół. Prawdziwa radość z mieszkania przyniesie wysublimowany styl, odwaga ważnych decyzji aranżacyjnych, fantazji które to dziś mamy zamiar poruszyć w naszym artykule. A konkretnie mowa dziś będzie o nowoczesnych i klasycznych listwach przysufitowych.

mardom-decor-one-ql009-listwa-oswietleniowa-przysufitowa

To właśnie listwy sufitowe mogą stać się źródłem stylu i prestiżu w Twoim wymarzonym M. Sztukateria dekoracyjna nadaje niepowtarzalny design i charakter i oczywiście wygląd. Współczesne listwy sufitowe to wykonane z wytrzymałych i odpornych materiałów, to dekoracje które na łączeniu ściany z sufitem tworzą jeden estetyczny monolit.

Sztukateria dekoracyjna to produkty, które między innymi ma do zaoferowania dla państwa sklep internetowy Dekorplanet.pl. Pomoże on dopasować odpowiedni kształt, model, styl, a także szybko dostarczy zamówiony towar, bo w myśl zasady dobrze obsłużony i zadowolony klient to najlepsza forma reklamy. Firma w ofercie sprzedażowej ma do zaoferowania wyśmienitych producentów Orac Decor, Creativa, Mardom Decor, Nmc, oraz Decostyr. Są to znani z solidności i jakości producenci sztukaterii dekoracyjnej na świecie.

Listwy w sieci nazywane są w przeróżny sposób podsufitowe, przysufitowe, sufitowe, a nawet gzymsowe, lecz jak byśmy ich nie nazwali są to nadal te same eleganckie i stylowe listwy.

Dekorplanet proponuje Wam bardzo szeroki wachlarz wyboru listew przysufitowych o najwyższej jakości i w okazyjnej cenie. Listwy sufitowe to doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, mieszkania, biura, restauracji czy hotelu. Listwy sufitowe występują jako gładkie, zdobione bogato ornamentami, łukowate, z ostrymi kątami, oświetleniowe czy elastyczne.
Występują w różnych rozmiarach więc dobierane są według potrzeb klienta tak aby idealnie dopasować do projektowanego wnętrza. Bardzo istotnym atutem listew sufitowych jest fakt, iż możemy je przemalować na dowolny wybrany kolor pasujący do pomieszczenia lub ewentualnie tylko odświeżyć i pozostawić białe.

Sztukateria wewnętrzna gzymsowa to także uniwersalne rozwiązania pod względem kształtów i designu, doskonale pasująca do klasycznych, tradycyjnych czy nowoczesnych aranżacji. Możecie więc użyć swojej wyobraźni, fantazji i ozdobić sufit wolny od jakichkolwiek schematów tworząc indywidualny-awangardowy projekt. Listwy są tak zaprojektowane, aby nas nie ograniczać w tworzeniu i służyły nam przez długie lata.

Tworzywo, z którego zostały wykonane opisywane listwy to wysokiej gęstości polimery odporne na uszkodzenia, a także styropian i styrodur. Występują również listwy zwane FLEX. Są to elastyczne listwy idealne do montażu na różnego rodzaju nierównościach czy krzywiznach występujących na ścianie. Jest to bardzo giętka listwa, zdająca się być niemal niezniszczalna, którą także możemy malować.

Firma Dekorplanet ma również w swojej ofercie listwy sufitowe oświetleniowe LED, które zdobią, podświetlają i tworzą romantyczny nastrój w pomieszczeniu, a przy tym są energooszczędne. To rozwiązanie dekoracyjne zdecydowanie bardziej pasujące do aranżacji nowoczesnych-designerskich. Listwy oświetleniowe to nie tylko jasność w domu/mieszkaniu ale to również styl, charakter, kunszt, a nawet artyzm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *