Metalowe wieszaki na ścianę – metaloplastyka

Dziś mamy różne spojrzenia na aranżacje wnętrz dla jednych dobrze to efektownie i praktycznie zaś inni wolą efektowność i design. Jedni kochają proste, subtelne i wielofunkcyjne rozwiązania, a drudzy poszukują skomplikowanych konstrukcji i bardzo oryginalnych. Ale przecież możemy łączyć to co piękne, indywidualne i oczywiście oryginalne z tym co proste, uniwersalne i praktyczne. Projektując aranżację wnętrza domu, mieszkania, biura, hotelu czy choćby miejsca pracy należy kierować się swoim stylem, wyobraźnią i co najważniejsze fantazją. Aranżacje wnętrz to dziś nie tylko planowanie, ale także oferowanie stylowego i modnego produktu. Ta filozofia jest bardzo bliska firmie www.Dekorplanet.pl , a przykładem tego może być jeden z wielu oferowanych produktów spełniający te założenia.

Wieszaki na ścianę

Doskonałym przykładem tego są nowoczesne wieszaki na ścianę wykonane z metalu. Cały asortyment można obejrzeć w sklepie internetowym z podziałem na różne kategorie wieszaki na ubrania, wieszaki na klucze, wieszaki do przedpokoju, gazetniki, a także metaloplastyka. Dekoracje o praktycznym zastosowaniu stworzone są praktycznie do każdego rodzaju pomieszczenia. Są stylowe, nowoczesne a przy tym mega oryginalne, które mogą idealnie posłużyć jako prezenty świąteczne, urodzinowe, ślubne czy na tak zwane parapetówki. Jakość i precyzja wykonania jest na najwyższym poziomie gdyż są one wypalane na specjalnych plazmach CNC. Możliwość wyboru koloru to kolejna fenomenalna cecha tego produktu, gdyż każdy wieszak możemy idealnie dopasować do naszej aranżacji wnętrza. Wieszaki metalowe występują w przeróżnych kształtach i formach. Praktycznie ograniczeniem może stać się jedynie nasza wyobraźnia.

Firma obliguje się do stworzenia każdego projektu wieszaka według pomysłu i wskazówek indywidualnego klienta. Zespół projektantów postara się zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie i kompromis tak, aby nasze produkty były wyjątkowe i niestandardowe i aby nasz klient był zawsze zadowolony z efektu końcowego. Możemy również zrealizować zamówienie według własnego projektu klienta. Wieszaki możemy wykonać w postaci imion, nazw państwa, miast czy ulubionych drużyn sportowych. Śmieszne powiedzonka, przysłowia, zakazy czy nazwy barów, firm a nawet planet. Wraz z szeroką gamą napisów wieszaki, również mogą prezentować różne ciekawe wzory takie jak figury geometryczne, znane budynki, kształty ukochanych zwierzaków. Ale to nie wszystko co możemy zaproponować bowiem wieszaki mają nieograniczoną paletę czcionek i kształtów. Napisy wykonamy zarówno w naszym ojczystym języku polskim jak i jakimkolwiek obcym. Możemy również wykonać wieszaki metalowe z określeniem naszych stanów emocjonalnych: radości, miłości smutku czy wściekłości, śmieszne bądź praktyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także indywidualne zamówienia na logo swojej firmy. Należy pamiętać, iż wizerunek firmy to bardzo istotny czynnik wpływający na reputację w dzisiejszych czasach. Przysłowie “ jak Cię widzą tak Cię piszą “ może być tego uzasadnieniem. Kształty wieszaka ściennego mają nieograniczone możliwości mogą być okrągłe, kuliste, trójkątne, proste, faliste, prostokątne to wszystko nasz wybór i decyzja jak ma wyglądać i jaki ma mieć kolor.

Firma www.Dekorplanet.pl proponuje także produkty zwane metaloplastyką, mające zastosowania praktyczne, designerskie czy ozdobne. Są to między innymi oryginalne stoliki, dziecięce lampki, praktyczne i designerskie podstawki pod naczynia, wyjątkowe stojaki pod książki, dekoracje ścienne czy ciekawe listowniki. Kiedy więc mamy chęć spełnienia naszych designerskich marzeń potrzebujemy wyjątkowego, oryginalnego i niespotykanego produktu wykonanego z wysokiej jakości wytrzymałej stali to należy się zgłosić do profesjonalistów, którzy zawsze pomogą i doradzą. Maksymalne wymiary w jakich możemy wykonać elementy metalowe to arkusz do 1,5 metra wysokości, 3 metrów długości i 2 cm grubości.

Tak więc stworzenie konkretnego nowego produktu jest dla nas fajnym wyzwaniem, nowym doświadczeniem i satysfakcją. Wszystkie wieszaki cechuje łatwy montaż, a co ważne do każdego wieszaka dodawane są pasujące do wyglądu i kształtu kołki szybkiego montażu pomalowane na odpowiedni kolor wieszaka. Wieszaki metalowe ścienne to nie tylko praktyczny i estetyczny dodatek dekoracyjny, który ma służyć- pomagać to także element który ma za zadanie dawać do myślenia, dać poczucie radość i przypominać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *